Het bestuur van KLJ Waregem

Hier onder vind je het voltallige bestuur van klj Waregem.
De bestuursleden zijn altijd beschikbaar via het adres bestuur@kljwaregem.be

Cindy Besard

Jules Haerinckstraat 22, 8790 Waregem
Tel: 056/613581
GSM: 0471/853600
E-mail:  cindy.besard@kljwaregem.be

Bernd De Baere

Spitaalstraat 84, 8790 Waregem
Tel: 056/601415
GSM: 0472 61 14 86
E-mail:  bernd.de.baere@kljwaregem.be

Marie De Meester

Bergstraat 172, 8790 Waregem
GSM: 0494 54 49 39
E-mail:  marie.de.meester@kljwaregem.be

Bieke Degezelle

Theo Nuyttenslaan 21, 8540 Deerlijk
Tel: 056726176
GSM: 0472344719
E-mail:  bieke.degezelle@kljwaregem.be

Ine Degezelle

Theo Nuyttenslaan 21, 8540 Deerlijk
Tel: 056726176
GSM: 0479180940
E-mail:  ine.degezelle@kljwaregem.be

Thijs Dejager

Oude Pastoriestraat 6, 8540 Deerlijk
Tel: 056/774829
GSM: 0470/637233
E-mail:  thijs.dejager@kljwaregem.be

Rune Deseyn

Landergemstraat 30, 8570 Anzegem
Tel: 056 68 73 27
GSM: 0468 27 03 75
E-mail:  rune.deseyn@kljwaregem.be

Jolien Merlier

Houtstraat 58, 9870 Olsene
Tel: 093/884013
GSM: 0471/333676
E-mail:  jolien.merlier@kljwaregem.be

Jonathan Merlier

Houtstraat 58, 9870 Olsene
Tel: 09/3884013
GSM: 0470/360318
E-mail:  jonathan.merlier@kljwaregem.be

Michael Merlier

Peiskeshof 52, 8790 Waregem
Tel: 056/613352
GSM: 0472/336247
E-mail:  michael.merlier@kljwaregem.be

Astrid Naessens

Liebaardstraat 78, 8792 Desselgem
Tel: 056/727094
GSM: 0498/269316
E-mail:  astrid.naessens@kljwaregem.be

Emiel Van Thuyne

Vijverdamstraat 25, 8790 Waregem
GSM: 0485766967
E-mail:  emiel.van.thuyne@kljwaregem.be